5 powodów, dla których warto mieć
1. Unikalny mechanizm bilansowania
Twoje oszczędności (np. wpływająca pensja lub lokata) pomniejszają odsetki od kredytu. W efekcie kredyt mieszkaniowy możesz spłacać szybciej i taniej.
Dzięki mechanizmowi bilansowania Twoje oszczędności i pensja pracują dwa razy efektywniej, niż w przypadku "trzymania" ich na nisko oprocentowanym koncie osobistym lub lokatach.
2. Darmowe konto i obsługa kredytu
Przez cały okres kredytowania otrzymujesz dowolne darmowe MultiKonto.
Oczywiście do środków na nim masz dostęp przez cały czas za pośrednictwem Internetu, multilinii, WAP, SMS lub poprzez Centra Usług Finansowych.
3. Pozostałe kredyty oprocentowane jak kredyt hipoteczny
Zbudowanie domu czy zakup mieszkania to nie wszystko. Jeśli będziesz potrzebować dodatkowych środków, to możesz skorzystać z bogatej oferty kredytów w MultiBanku: gotówkowego, samochodowego, odnawialnego. Co najważniejsze ich oprocentowanie będzie takie samo jak kredytu hipotecznego.
4. Bezpłatna wcześniejsza spłata kredytu
Jeżeli liczysz na korzystną sytuację w finansach osobistych, to kredyty hipoteczne MultiBanku są idealnym rozwiązaniem. W każdej chwili możesz bez żadnych opłat dokonać wcześniejszej spłaty kredytu.
5. Bezpłatne przewalutowania
Jeśli zdecydowałeś się na kredyt hipoteczny walutowy, to w każdej chwili możesz go dowolnie przewalutować bez żadnych dodatkowych opłat i prowizji.
Chcesz taki kredyt  umów się z doradcą
Dowiedz się więcej
zobacz jaki kredyt możesz uzyskać,
jak działa Mechanizm Bilansowania
i co zyskujesz posiadając kredyty w jednym banku.